czwartek, 25 lutego 2016

Fałszywa petycja o wprowadzenie jednej opłaty!

W ostatnich tygodniach nowego roku, nasilił się spam dotyczący jakże już sławnej petycji na temat wprowadzenia jednolitej opłaty karty wędkarskiej na terenie całej całej Polski. Pomysłodawcy jak i samego pomysłu nie będę komentował. Osobiście jestem przeciw.

Ten kontrowersyjny temat wywołał na szeroką skalę dyskusję na każdym wędkarskim forum. Niestety jest to doskonała nisza dla oszustów.  Pragnę ustrzec brać wędkarską przed próbą oszustwa i wyłudzenia od was pieniędzy. Jak wspomniałem, na Facebooku i forach wędkarskich pojawiły się linki prowadzące do fałszywej petycji. Jedynym jej celem jest wyłudzenie pieniędzy od rozkojarzonych, często nieświadomych wędkarzy.

Temat płatnych subskrypcji sms jest stary jak Internet. Na forach dotyczących zarabiania w sieci, znajdziecie mnóstwo sposobów i systemów do zarabiania w ten nieetyczny sposób. 


poniedziałek, 22 lutego 2016

Akcja sprzątania jeziora Wielki Głęboczek

Puszki, butelki, pudełka po robakach i opakowania po zanętach oraz śmierdzące a zarazem trujące niedopałki papierosów to niestety nie zawsze widoczny ale realny obraz typowego stanowiska wędkarskiego.